Movies
Ratings
101
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0