Titles you rated
LucaRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0