Series
Ratings
175
Partners for JusticeRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0- Wire in the BloodRated ★ 4.5
On AirRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0- Human TargetRated ★ 3.0
- Human TargetRated ★ 3.5
DollhouseRated ★ 3.0- DollhouseRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0