Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
DreamsRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5