Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0