Movies
Ratings
17
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5- Food ChainRated ★ 5.0
My Lucky StarsRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0