Movies
Ratings
514
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
Project ARated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
HookRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0