Series
Ratings
19- SoulmateRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0