Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
School 2021Rated ★ 2.5- Meet Me After SchoolRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Aishiteruze BabyRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Not OthersRated ★ 3.0