Movies
Ratings
331
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 5.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0