Titles you rated
- Wo De Yi Wan Mian BaoRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0