Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 4.0