Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5