Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
Be PositiveRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5