Series
Ratings
11- InuYashaRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0