Movies
Ratings
401
SafeRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The HoleRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 2.5
The MedallionRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 2.0
FocusRated ★ 3.0
CarriersRated ★ 2.0
Steel Cold WinterRated ★ 2.0