Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
The ShowRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Get the GringoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0