Series
Ratings
95
Breaking BadRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 3.0