Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5