Titles you rated
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 1.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5