Series
Ratings
16
Good DoctorRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0