Series
Ratings
22
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
FringeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.0