Series
Ratings
41
D.P.Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
GalileoRated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5