Movies
Ratings
479
The Haunting in ConnecticutRated ★ 1.0
Enter NowhereRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 1.0
ShatteredRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 2.5
The BodyRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
SilenceRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0