Movies
Ratings
99
Death BellRated ★ 0.5
SpellboundRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5