Series
Ratings
12
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 1.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0