Titles you rated
Chief KimRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5