Titles you rated
From Beijing with LoveRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 5.0
Tinker TickerRated ★ 3.0
GaslightRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The TableRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
Aces Go PlacesRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 3.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 4.5
HeartbeatRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0