Titles you rated
Devilish JoyRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 5.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0