Titles you rated
AmélieRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
BraidRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Robot & FrankRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Oh Lucy!Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0