Movies
Ratings
258
I, RobotRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5