Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
HustleRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5