Series
Ratings
141
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
GirlsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0