Titles you rated
BurntRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0