Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5- Between you and meRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Discreet Charm of the BourgeoisieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
NopeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Where to Invade NextRated ★ 4.5
2 or 3 Things I Know About HerRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 2.5
The Phantom of LibertyRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
MothlightRated ★ 4.0