Series
Ratings
195
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
Kaleido StarRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5