Movies
Ratings
146
BelieverRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5