Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0