Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 4.5
Would You Marry Me?Rated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
First LadyRated ★ 1.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5- Finding HandsomeRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
TwelveRated ★ 0.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
Why Her?Rated ★ 1.0
Beyond the BarRated ★ 2.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
- KakeguruiRated ★ 1.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5