Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
SignalRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0