Titles you rated
ThorRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0