Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 0.5
The New MutantsRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 0.5
TenetRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Juror 8Rated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5