Titles you rated
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0