Titles you rated
Deja VuRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0