Titles you rated
Angel EyesRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 2.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
RememberRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0