Titles you rated
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Secret ZooRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 3.5