Movies
Ratings
30
Flying ColorsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
FrankRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5