Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5