Movies
Ratings
32
TangledRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
One on OneRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0