Series
Ratings
14
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.0- Orphan BlackRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 2.5